Fabrik Reklam

One Way Vasion

One way vision baskı nedir?

One way vision baskı one way vision malzemeye baskı yapılması işlemine denir. One way vision, folyo malzeme sınıfına giren ve sadece cam yüzeye uygulamaya elverişli olan, arkası yapışkanlı ve delikli bir malzeme olmaktadır. Böyle bir malzemeye baskı yapılması da one way vision baskı olarak adlandırılmaktadır. One way vision baskı, one vision kaplama, van vision gibi söylemlerle karşılaşmak mümkün olmaktadır. Kullanımı tek yönlü olmaktadır. Işığın yoğun olduğu yerden kapalı alan görünmez. İç kısımdan dışarısı görünür. One vision baskı ile ister giriş kat dükkanlarınızın camlarını ister çok katlı camlı binalarınızı, kendi reklamlarınızla giydirebilirsiniz. Yapılan uygulamayada one vision cam giydirme denilmektedir. Değişik hava şartlarına karşı uzun süreli dayanma gücü olan one way vision camlı cephe kaplamaları için en avantajlı baskı türüdür.

One way vision fiyat

One way vision fiyat konusunda bilgi sahibi olamk için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız one way vision baskı fiyat konusunda güzel avantajlar sunmaktadır. Hemen one vision fiyat konusunda bizlerden bilgi alın, fırsatlardan faydalanın.

One way vision baskı nerede kulanılır?

One way vision baskı sadece camlara uygulanan çok özel bir üründür.

One way vision baskının özellikleri nelerdir?

En önemli özelliği tek taraflı görüntü imkanı sunmasıdır. İçerden dışarıyı normal bir şekilde görürken, dışarıdan içerisi görünmez. Ancak gece ışık açmışsanız içerisi görünür. Gündüz ışık açsanız bile dışarısı aydınlık ise içerisi flu bir şeklide görünür. 180 - 140  micron kalınlığında 2 tip one way vision vardır 180 micron one way in delikleri 140a göre biraz daha büyüktür. Delikli malzeme olması sebebiyle uygulamasıda çok rahat yapılmaktadır. 

One way vision baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki one way vision dış mekan dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Grafik tasarımı yapılmış çalışma makinaya gönderilir baskısı yapılır.  Yüksek kalitedeki imajlar yüksek çözünürlüklü makinalarda basılır Yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve fotoğraf kalitesinde olduğu net görülebilir. Baskı makinadan çıktıktan sonra ortalama 3 saat dinlendirilir ve uygulamaya hazırdır.

One way vision baskıda ne tür mürekkep kullanılır?

One wya vision baskı bir dış mekan ürünüdür bu nedenle Solvent özlü ve yine solvent boya formatına uygun makinalarda püskürtme sistemi ile basılır. Dijitalya olarak bizim kullandığımız makinalar Eco Solventtir. (Solvent oranı düşük) makinalardır.

One way vision baskıda ne tür malzeme kullanılır?

One way vision; baskı makinasından çıktıktan sonra birkaç saat dinlenmesi gerekir. Bunun dışında uygulamaya hazırdır. Uygulamada ragle ve falçata olması yeterlidir.

One way vision baskı nasıl korunur?

One way vision baskı solvent  bazlı boyalarla basılmaktadır. Solvent bazlı boyaların özelliği baskıdan hemen sonra kuruması ve malzemenin iliklerine kadar işlenmesidir. Bu nedenle iklim değişikliklerinden dolayı korunmaya ihtiyacı yoktur. Çok uzun süre güneş ışığına maruz kalmadıkça sorun olmaz.

One way vision baskı iç mekanda kullnılırmı?

One way vision baskı iç ve dış mekanlarda rahatlıklar kullanabilirsiniz. Ancak asıl görevini dış mekanda tam anlamıyla yerine getirir.